This is an example of a HTML caption with a link.

Dom dziecka Międzyświeć

Mieszkania Zebrzydowice

Szkolenie rodzin zastępczych

Biuletyn informacji publicznych

O nas

O naszym Ośrodku
 
Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie- Dom Dziecka jest całodobową, koedukacyjną placówką opiekuńczo-wychowawczą, przeznaczoną dla 30 wychowanków. Nasz Ośrodek funkcjonuje w dwóch placówkach: Dom Dziecka w Międzyświeciu- ul. Malinowa 4 oraz Zespół Mieszkań w Zebrzydowicach, ul. Kochanowskiego 54. Nad dziećmi sprawują opiekę wychowawcy i specjaliści.
Wychowankowie po osiągnięciu pełnoletności mogą się usamodzielnić przy wsparciu odpowiednich instytucji. Mają również możliwość pozostawania w naszym Ośrodku do 25 roku życia, jeżeli chcą kontynuować naukę w szkole.
Usamodzielniani wychowankowie, którzy osiągają pełnoletność, w chwili obecnej mają możliwość brania udziału w doradztwie i szkoleniach finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, umożliwiających poszerzenie kwalifikacji zawodowych.
Kadra
W pełni wykwalifikowana kadra zapewnia cały czas wsparcie, począwszy od pierwszego dnia w ośrodku, aż do momentu usamodzielnienia się wychowanków.
 

Kadra Ośrodka Pomocy Dziecku i Rodzinie

Dyrektor – mgr Małgorzata Ratajczak

Koordynator - Pedagog - mgr Dominika Nowak - Handzel

Psycholog – mgr Anna Wenc

Terapeuta zajęciowy - Klaudia Handzel

Pracownik socjalny -mgr Daria Musiał

Wychowawcy w Domu dziecka w Międzyświeciu:

Wychowawca - mgr Justyna Jaworska

Wychowawca – mgr Sara Krzempek

Wychowawca - mgr Karolina Kukuczka

Wychowawca – mgr Artur Płoskonka

Wychowawca – mgr Edyta Szonowska

Wychowawca – mgr Sławomir Rusek

Wychowawca - Brygida Kopeć

Kadra Zespołu Mieszkań w Zebrzydowicach:

Koordynator/pedagog Zespołu Mieszkań w Zebrzydowicach – mgr Marek Kula

Wychowawca – mgr Klaudia Stoczek

Wychowawca - mgr Aneta Chojnowska

Wychowawca – mgr Dorota Kałuża

Wychowawca – mgr Aneta Lipińska

Wychowawca - mgr Iza Judasz

Administracja:

Główna Księgowa – mgr Barbara Macura

Starszy Referent – mgr  Anna Staniek

Starszy Referent – mgr Michał Skrobiś

Rzemieślnik/kierowca – P. Mieczysław Gawlik

Robotnik gospodarczy – P. Beata Neniczka

 

 


<< <  Strona 32 z 32

gru 30, 2013

Kalendarium wydarzeń, czyli zdarzyło się nam naprawdę...